Skip to content

Sporta skolas peldētāji viesojas Ventspilī

Siguldas Sporta skolas peldētāji saņēma uzaicinājumu 27.oktobrī Ventspilī piedalīties Trīs pilsētu kausa izcīņā peldēšanā, ko organizēja Sporta centrs “Ezerzeme”.

Sacensībās piedalījās Ventspils, Liepājas un Siguldas komandas 16 cilvēku sastāvā (8 zēni, 8 meitenes). Četrās disciplīnās – 50 m brasā, 50 m brīvajā stilā, 50 m uz muguras, 50 m taurinstilā – no katras pilsētas startēja 2 dalībnieki zēnu un meiteņu konkurencē. Par izcīnītajām individuālajām vietām komandai tika piešķirti punkti, kuru summa deva vietu komandu kopvērtējumā. Siguldieši diemžēl pagaidām vēl nevarēja izrādīt pretestību konkurentiem, no kuriem daļa bija arī gados vecāki, tāpēc ar 38 punktiem ierindojās 3.vietā. Pirmo vietu ar 86 punktiem izcīnīja Ventspils peldētāji, Liepāja zaudēja tikai 2 punktus kopvērtējumā un ierindojās 2.vietā.

Starts šajās sacensībās siguldiešiem sniegs papildus motivāciju centīgam darbam treniņos. Drīzumā jau gaidāmi nākamie starti, peldēšanas sacensību sezonas karuselis tikai sācis griezties. Veiksmi mūsu peldētājiem turpmāk!