Skip to content

Brāļi Bilāni izcīna medaļas Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 1.posmā

Aizvadīts Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 1.posms ( Priekuļos) , sacensības notika 14. un 15.janvārī – pirmajā dienā ( sprints -brīvais stils), otrajā dienā ( klasika – īsā distance).

Neskatoties uz pavasarīgajiem laika apstākļiem, straujo sniega kušanu, lietu , vēju, pateicoties Priekuļu trases uzturētājiem, ekstremālos apstākļos tika sagatavota kvalitatīva trase sacensībām.

Pirmajā dienā notika sprinta sacensības, kurās labus rezultātus uzrādīja Siguldas Sporta skolas audzēkņi.

V16 grupā (2007-2008.g), slēpojot taktiski pareizi, pārliecinoši uzvarēja Bruno Bilāns (46 dalībnieku konkurencē!). 7.vieta Kristapam Paio, kuram tikai sekunde pietrūka, lai iekļūtu sacensību finālā, 27.vietā Roberts Būda, 33.vietā Adrians Damme.

V14 grupā, pārvarot kvalifikācijas kārtu, pusfinālam kvalificējās Roberts Tolpežņikovs – 8.vieta (54.dalībnieki!), 9.vieta Leo Bilāns, kuram mazāk kā sekunde līdz pusfinālam pietrūka. Emīlam Vanagam 13.vieta, Justam Umblejam 14.vieta, 28.vieta Evertam Novicānam.

S16 grupā 6 vieta finālā Keitai Marcinkevičai (26 dalībnieces), tikai tehniska neveiksme pirms paša finiša liedza finālam kvalificēties Anetei Salavai – 7.vieta, vienu vietu aiz pusfināla palika Eleanora Labsvīra – 13.vieta, Katei Novicānei – 15.vieta.

S18 grupā 17.vieta (22 dalībnieces) Patrīcijai Bušai.

S10 grupā labu sniegumu nodemonstrēja Sofija Beinerte, kura 38.dalībnieču konkurencē ieguva 8.vietu.

Otrajā dienā – klasiskā distance. Visu sacensību laiku nepārtraukts lietus un brāzmainas vēja pūsmas, kas bija papildus izaicinājums dalībniekiem un slēpju sagatavotājiem.

V16 grupā – 5 km distancē – 2.vieta Bruno Bilānam (18 dalībnieki), 6.vieta Kristapam Paio.

V14 grupā – 3.6 km (23 dalībnieki), lielisku sniegumu nodemonstrēja Leo Bilāns, kas izcīnīja otro vietu (3 dalībnieki ietilpa vienā sekundē!), 7.vieta Robertam Tolpežņikovam , 9.vieta Emīlam Vanagam, 12.vieta Justam Umblejam.

S16 grupā 3.6 km distancē 7.vieta Keitai Marcinkevičai.

Lieliski pirmās ugunskristības izturēja arī Siguldas Sporta skolas mazākie audzēkņi!

S10 grupā (18 dalībnieces) 5.vieta Sofijai Beinertei, 11.vieta Martai Butkus, 14.vieta Martai Šnepai, 16.vieta Elzai Leimanei.

S12 grupā (23 dalībnieces) 6.vieta Herta Butkus, 9.vieta Agnese Dārziņa, 19.vieta Estere Čirjevska.

V10 grupā – 10.vietā Olivers Paio.