Skip to content

Frīda Saļņikova un Patrīcija Krista Ansonska piedalīsies Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē

No 21. līdz 28. janvāra Itālijā, Friuli-Venēcijas-Džūlijas reģionā, norisināsies Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiskais festivāls 2023 (EYOF). Šajā jaunatnes sporta forumā Latviju astoņos sporta veidos pārstāvēs četrdesmit seši jaunie sportisti, kuru vidū divas Siguldas novada jaunietes, Siguldas Sporta skolas audzēknes – kalnu slēpotājas Patrīcija Krista Ansonska un Frīda Saļņikova (trenere Sandra Meldere).

EYOF kalnu slēpošanas sacensības notiks Itālijas kalnu slēpošanas trasē Tarvisio no 23. līdz 28.janvārim. Siguldietes startēs gigantslaloma (26.janvāris) un slaloma (28.janvāris) disciplīnās. Vēlam veiksmīgu startu mūsu meitenēm!

Līdz cīņām EYOF trasēs Siguldas Sporta skolas labākie kalnu slēpotāji – Frīda Saļņikova, Patrīcija Krista Ansonska, Samanta Līcīte, Elza Saļņikova startē Baltijas Kausa II posma sacensībās Itālijā, Pozza di Fassa, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāts kalnu slēpošanā. 19.janvārī jau notika sacensības gigantslaloma disciplīnā. Mūsu meitenes startēja ļoti veiksmīgi. Sveicam Frīdu Saļņikovu ar izcīnīto zelta medaļu, Elzu Saļņikovu ar sudraba medaļu un Samantu Līcīti ar bronzas medaļu Latvijas čempionāta ieskaitē! Patrīcijai Kristai Ansonskai 4.vieta.

No kreisās: Patrīcija Krista Ansonska, Frīda Saļņikova, trenere Sandra Meldere, Elza Saļņikova, Samanta Līcīte