Skip to content

Siguldas 3×3 komanda atklāj basketbola sezonu!

30.12.22 ieies vēsturē kā zīmīgs datums 3×3 basketbola attīstībai Latvijā. Jelgavā notika pirmais 3×3 LATVIJA jaunatnes čempionāta posms, kurā piedalījās dažādas komandas gan zēniem, gan meitenēm no visas Latvijas.
Meitenēm U19 grupā startēja 6 komandas.

Grupu kārtā Siguldas meitenes piedzīvoja divus zaudējumus: 8:19 pret Līvāniem un 7:11 pret BS Rīga/Centrs. Pret Līvāniem tā komandai bija pirmā spēle 3×3 laukumos. Sanāca diezgan saraustīta, pieļāvām daudz kļūdu driblā un piespēlēs. Otrajā spēlē jau meitenes bija iejutušās un spēle aizgāja daudz veiksmīgāk, īpaši aizsardzībā. Grūtības sākās, kad viena no komandas spēlētājām satraumējās un pazaudējām garo spēlētāju. Izslēgšanas kārtā sīvā spēlē piekāpāmies Jelgavas BJSS vienaudzēm 9:10 un turnīru noslēdzām 5.vietā.

Trenere Lelde Bērziņa