Siguldas Sporta skolas jaunākie basketbolisti (2013. gadi un jaunāki un 2012. gadi) aizvadījuši divus posmus LJBL rīkotajā Balcia minī kausā

🏀 2013. gadā dzimušo puišu komanda 1. posmā Saulkrastos spēja pieveikt abas Limbažu komandas un pēc pirmā posma iekrāt pozitīvu 2-0 bilanci.

2013.gadā dzimušo puišu komanda

🏀 2012. gadā dzimušo puišu komanda 1. posmā Limbažos pirmajā spēlē uzvarēja Cēsu sporta skolu un otrajā mačā pieveica Saulkrastu sporta skolu. Arī 2012. gadi pēc pirmā posma pozitīvi 2-0.

Pirms gadu mijas aizvadījām 2. sabraukumu – šoreiz abas komandas devās uz Ķekavu.

🏀 2013. gadi negaidīti un pārliecinoši pirmajā spēlē uzvarēja BJBS Rīga centrs – 2 un otrajā spēlē vienos vārtos apspēlēja Iecavas sporta skolu. Un šo gadu 2013. gadi pabeidza ar 4-0 bilanci.

🏀 2012. gadi svētdienā turpināja darīt to pašu, ko 2013. gadi – pirmajā spēlē uzvarēta BJBS Rīga centrs – 2. Otrā spēle izvērtās diezgan nervoza, ar daudz svilpēm, bet par to neliecina rezultāts – diezgan pārliecinoši uzvarēta Ogres sporta skola. Un arī 2012. gadi ir pelnījuši svinības jaunajā gadā! Bilance pēc diviem posmiem 4-0.

Visiem 2023. gadā novēlam veselību, uzvaras, pārliecību par saviem spēkiem un klausiet trenerus! 🎄

Laimīgu jauno gadu novēl MT-1, MT-2 grupas audzēkņi un treneris Kārlis Večens