Skip to content

Ar medaļām no Latvijas U18 un U20 čempionāta telpās

10.-11.februārī Valmierā pulcējās spēcīgākie Latvijas U18 un U20 vecuma grupu vieglatlēti. Siguldas Sporta skolu pārstāvēja seši U18 grupas sportisti un seši U20 vecuma juniori.

U18 jauniešiem par Latvijas čempionu 800m kļuva JĀNIS STŪRĪTIS, uzstādot jaunu personīgo rekordu telpās 1:56,73, bet pirmajā sacensību dienā Jānis kāpa uz bronzas pakāpiena 400m sprintā – 51,00s (pārstāv arī Murjāņu Sporta ģimnāziju, treneris Gints Bititis). KRISTAPS GARANČS sasniedza jaunu personīgo rekordu 800m, bet 1500m mazliet pietrūka līdz rekorda labojumam.

Teicami starti trenera Arnolda Strengas audzēknēm. NIKOLA BUNDE ar diviem jauniem Siguldas U18 rekordiem kāpa uz goda pjedestāla: tāllēkšanā 5,60m un sudraba medaļa, augstlēkšanā 1,65m un bronzas godalga. ESTERE ŪZULIŅA veica izcilu skrējienu 60m barjerotajā distancē, pārliecinoši pārspējot iepriekšējo Siguldas U18 rekordu un izcīnot 4.vietu ar rezultātu 9,07s. EVELĪNA KLEMPERE 800m 8.vietā. 4x200m meiteņu stafetē NIKOLA BUNDE, ESTERE ŪZULIŅA, EVELĪNA KLEMPERE, LAURA PIGORE izcīnīja augsto 4.vietu – rezultāts 1:49,67 un jauns Siguldas U18 rekords.

U20 junioru grupā MARTA KLINSONE ar rezultātu 7,97s (pirmoreiz mūsu Sporta skolas vēsturē meitenei skrienot zem 8,00s) izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļu, rezultāts, protams, ir jauns U20 rekords. EMĪLS BANGEVICS 60m barjerskrējienā veica meistarkandidāta cienīgu rezultātu 8,34s un izcīnīja bronzas godalgu, kā arī jaunu Siguldas U20 rekordu. Šis ir tikai trešais meistarkandidāta rezultāts kādam Siguldas Sporta skolas audzēknim kopš 2002.gada – Siguldas Sporta skolas pirmsākuma. JĀNIS KRAVALIS izskrēja divus personīgos rekordus 400m un 200m, rezultāti attiecīgi 53,85s un 24,28s. KRIŠJĀNIS SALENIEKS 200m finišēja pēc 24,06s, bet 60m pēc 7,53s, izcīnot divas 10.vietas. MATĪSS OTO FILIPPOVS 800m 7.vietā un 1500m 8.vietā. MARTA BALANASA 200m ierindojās 14.vietā.

Jauktajā stafetē 4x200m MARTA KLINSONE, MARTA BALANASA, KRIŠJĀNIS SALENIEKS un JĀNIS KRAVALIS rezultātu 1:41,23 ierakstīja Siguldas U20 rekordu tabulā, izcīnot 2.vietu un sudraba medaļas!

* Foto: Guntis Berzinsh

PALDIES par sezonas darbu, rekordiem un fantastiskajām emocijām!