Skip to content

Siguldas Sporta skolas audzēknes startē pasaules čempionātā kalnu slēpošanā

Francijā, Courchevel Meribel, no 6. līdz 19.februārim notiekošajā pasaules čempionātā kalnu slēpošanā Latvijas izlases sastāvā startē arī divas Siguldas Sporta skolas treneru Sandras Melderes un Madaras Melderes audzēknes Frīda Saļņikova un Samanta Līcīte.

Samanta jau aizvadījusi cīņas paralēlajā slalomā, kur Latvijas izlases komandai bija jāsacenšas ar Šveices kalnu slēpotājiem. Visi četri latvieši atzina šveiciešu pārākumu, šīs cīņas rezultāts 0:4.

Bet šodien, 16.februārī, gan Samanta, gan Frīda startē milzu slalomā. Savukārt, 18.februārī meitenes dosies uz startu slaloma disciplīnā.

Turam īkšķus par Sporta skolas audzēknēm viņu pirmajās tik liela mēroga sacensībās. Sveicam treneres Sandru Melderi un Madaru Melderi par lielo ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā startam pasaules čempionātā!