Skip to content

Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība aicina piedalīties sportiskās aktivitātēs!

2023.gada pavasarī Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība organizē trīs dažāda profila pasākumus ar mērķi – iesaistīt pēc iespējas lielāku bērnu un jauniešu skaitu, kā arī viņu vecākus, sportiskās aktivitātēs. Esam pieteikuši savus pasākumus pašvaldības izsludinātajā sporta pasākumu projektu konkursā un saņēmuši arī katra organizēšanai pašvaldības finansiālu atbalstu.

Jau tradicionāli trīs posmos notiks basketbola prasmju konkurss-sacensības. Posmu norises laiki – 18.marts, 13.aprīlis, 15.maijs Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Basketbola nodaļa Sporta skolā ir viena no lielākajām, tajā mācās vairāk nekā 140 bērni, tāpēc ar prieku organizējam šāda veida pasākumu, kurā sanākt visiem kopā. Šogad, papildus tradicionālajām prasmju stafetēm, kā jaunums katrā posmā būs iekļauta arī basketbola spēle – bērni pret vecākiem. Nolikums un reģistrācija šīm sacensībām: https://siguldassportaskola.lv/bumbas-karalis-23.

Nākamais pasākums notiks 26.martā Siguldas pagasta kultūras namā – Siguldas atklātais jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi sacentīsies ar Latvijas dambretes centru spēlētājiem no Līvāniem, Kuldīgas, Ogres, Cēsīm, Liepupes, Rīgas, Ropažiem, Bauskas. Paredzamais dalībnieku skaits – 150, bērni spēlēs trīs vecuma grupām: U-8, U-10, U-13. Vēlamies šīs sacensības noorganizēt tā, lai Siguldas vārds izskanētu Latvijas mērogā vislabākajā nozīmē.

Trešais pasākums – nu jau tradicionālais – ir visu Siguldas Sporta skolas audzēkņu kopīgais mācību gada noslēguma pasākums “Mēs esam sportā!”, kas notiks 19.maijā Fischer slēpošanas centrā. Tajā gan apkopojam mācību gada rezultātus, apbalvojam izcilniekus, gan arī kopīgi sportojam pašu audzēkņu veidotās sava sporta veida trasītēs. Uz šo pasākumu aicinām ne tikai Sporta skolas audzēkņus un viņu vecākus, bet arī jebkuru sporta draugu, kurš vēlas sportiski atpūsties, vienlaicīgi iepazīstoties ar Siguldas Sporta skolu. Aicinām visus interesentus piedalīties Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētajos pasākumos!