Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāji noslēdz garo ziemas sezonu

Noslēdzies Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 3.posms, kas divas dienas notika Madonā (Smeceres silā), kurā dalībnieki sacentās stafetē (klasiskajā solī), SV10 grupām skikross, un masu startā garajā distancē (brīvajā stilā).

Pirmajā dienā sacensības pavasarīgos laika apstākļos notika stafetes sacensības (klasiskajā solī). V14 grupā (6 komandas) 2.vietu izcīnīja Siguldas Sporta skolas komanda, kuras sastāvā startēja trenera Kaspara Kārkliņa audzēkņi Emīls Vanags, Roberts Tolpežņikovs, Leo Bilāns. S12 grupā (6 komandas) 4.vietā treneres Lauras Lapiņas audzēknes Elīza Bērziņa, Agnese Dārziņa, Herta Butkus.

VS10 grupu dalībnieki sacentās skikrosa sacensībās. V10 grupā (26 dalībnieki) 13.vieta Antons Kolers, 17.vieta Olivers Paio, S10 grupā (20 dalībnieces) 16.vieta Marta Šnepa-Šnepe.

Otrajā dienā notika sacensības brīvajā stilā garajā distancē.

V20 grupā 30 km distancē (7 dalībnieki) čempiona titulu izcīnīja trenera Raivja Zīmeļa audzēknis Rainers Paeglis.

V16 grupā – 10 km (17 dalībnieki) pārliecinošu uzvaru izcīnīja Bruno Bilāns, 4.vietā Kristaps Paio, 13.vietā Adriāns Damme.

S16 grupā – 7.5 km (16 dalībnieces) 4.vietā Keita Marcinkeviča, 16.vietā Eleanora Labsvīra.

V14 grupā – 7.5 km (31. dalībnieks) 4.vietā Leo Bilāns, 9.vietā Roberts Tolpežņikovs, 11.vietā Emīls Vanags, 20.vietā Justs Umblejs, 29.vietā Didzis Ercmanis.

V12 grupā – 5 km (43 dalībnieki) 36.vietā Olivers Grīnbergs.

S12 grupā – 2.5 km (31 dalībniece) 10.vietā Elīza Bērziņa, 20.vietā Herta Butkus.

V10 grupā – 2 km (25 dalībnieki) 15.vietā Antons Kolers, 22.vietā Olivers Paio.

S10 grupā – 2 km (32 dalībnieces) 10.vietā Sofija Beinerte, 20.vietā Annija Burtniece, 21.vietā Marta Butkus, 23.vietā Elīza Kumska, 24.vietā Marta Šnepa Šnepe.

Paldies Siguldas Sporta Skolai, jauniešiem par treniņu apmeklētību, vacākiem par izturību un treneriem Kaspars Kārkliņš. Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis par ieguldīto darbu!

Ziemas sezonā galā, neliela atelpa un sākam gatavoties vasaras (rolleru) sezonai!

Treneris Kaspars Kārkliņš