Skip to content

Peldētājām četras medaļas Latvijas Kausa VIII posmā

15.aprīlī Siguldas Sporta skolas Peldēšanas nodaļas audzēkņi piedalījās Latvijas Kausa VIII posma sacensībās, kas notika Limbažu Olimpiskā centra peldbesainā. Mājup tika vestas četras medaļas. Treneres Andras Fridrihsones audzēknes Anete Anspoka izcīnīja divas bronzas medaļas – 50 m uz muguras un 200 m kompleksajā peldējumā, savukārt Ance Zālmane izcīnīja bronzas medaļu 50 m tauriņstilā. Treneres Olitas Viduces audzēknei Poļinai Pavlovai divi augstvērtīgi rezultāti – sudrabs 50 m brasā un 5.vieta 200 m kompleksajā mpeldējumā.

Jāpiebilst, ka Poļina un Anete gatavojas startam Latvijas jauniešu un junioru čempionātā, kas pēc divām nedēļām notiks Ķīpsalas peldbaseinā. Vēlēsim veiksmīgu pēdējo sagatavošanās posmu meitenēm un viņu trenerēm!