Skip to content

Siguldas peldētāji startē Latvijas Kausa VII posmā

31.martā – 1.aprīlī Rīgā, Ķīpsalas 50 m peldbaseinā, notika Latvijas Kausa VII posms, kurā startēja arī vairāki Siguldas Sporta skolas Peldēšanas nodaļas audzēkņi. Treneres Andras Fridrihsones audzēkne Anete Anspoka izcīnīja zelta medaļu 200 m konpleksajā peldējumā vecuma grupā – 14.g.v. un vecākas peldētājas. Anetei arī 11.vieta 200 m brīvā stila distancē.

Zelta medaļu saņem Anete Anspoka

Veiksmīgi sacensībās vecuma grupā 13 g.v. un jaunākas meitenes startēja treneres Olitas Viduces audzēkne Poļina Pavlova, kura 21 dalībnieces konkurencē izcīnīja sudraba medaļu 100 m brasā. Poļinas kontā 4.vieta 50 m brasa distacē, kā arī 11.vieta 100 m brīvā stila distancē un 15.vieta 50 m brīvā stila distancē.

Rafaels Velcis spēcīgā konkurencē starp 14 g.v. un jaunākiem dalībniekiem izcīnīja 7.vietu 50 m brasa distancē, savukārt Bruno Bīnerts šajā vecuma grupā iepeldēja labāko desmitniekā gan 50 m, gan 100 m brasa distancēs – viņam attiecīgi 8. un 9.rezultāts.