Skip to content

Aicinām piedalīties sporta draugu pasākumā “Mēs esam sportā”

Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu šī gada 19.maijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.30 Fischer slēpošanas centrā rīkos nu jau tradicionālo mācību gada noslēguma pasākumu – Sporta dienu “Mēs esam sportā!”, kurā aicinām piedalīties visus Sporta skolas audzēkņus, viņu vecākus un arī citus Siguldas novada sporta draugus.

Pasākumā tiks piedāvāts iepazīties ar Sporta skolas sporta veidiem, veicot dažādas sportiskās aktivitātes, kuras vadīs Sporta skolas vecāko grupu audzēkņi. Visi aktivitāšu dalībnieki noslēgumā piedalīsies loterijā, kurā izlozēsim Sporta skolas draugu – dažādu Siguldas novada uzņēmumu dāvanu kartes.

Tāpat notiks audzēkņu apbalvošana vairākās kategorijās: par labāko treniņu apmeklējumu, par lielāko rezultātu izaugsmi, par izciliem sportiskajiem rezultātiem aizvadītajā mācību gadā.

Plānojam pateikt paldies arī treneriem par neatlaidību, entuziasmu un aizrautību, strādājot ar jaunajiem Siguldas sportistiem.

Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būs pieejama piepūšamā atrakcija jautrai laika pavadīšanai. Savukārt vecākiem plkst. 17.00 būs iespēja piedalīties Zinaīdas Mūrnieces vadītajā CIGUN un elpošanas nodarbībā. Ar paklājiņiem šīs nodarbības apmeklētāji tiks nodrošināti.

Plkst. 17.30 visus pasākuma dalībniekus aicināsim uz Jauniešu pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” muzikālu priekšnesumu.

Tiekamies visi aizraujošā sportiskā piedzīvojumā ar devīzi “Mēs esam sportā”!

Pasākumu “Mēs esam sportā” atbalsta Siguldas novada pašvaldība, Siguldas Sporta skola, SIA “Siguldas Sporta Serviss”, Fischer slēpošanas trase, Poligons “Sigulda”, Siguldas ZOO, Siguldas Futbolgolfa parks, Klikk centrs, Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, LGK Atrakcijas, Mākslu skolai “Baltais flīģelis” un personīgi direktorei Jolantai Bimberei. Liels paldies arī Siguldas Sporta skolas audzēkņu vecākiem, kuri finansiāli atbalsta Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētos pasākumus.