Skip to content

Mēs visi tiešām esam sportā!

Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu šī gada 19.maijā Fischer slēpošanas centrā rīkoja nu jau tradicionālo mācību gada noslēguma pasākumu – Sporta dienu “Mēs esam sportā!”, kurā aicinja piedalīties visus Sporta skolas audzēkņus, viņu vecākus un arī citus Siguldas novada sporta draugus.

Pasākumā tika piedāvāts iepazīties ar Sporta skolas sporta veidiem, veicot dažādas sportiskās aktivitātes, kuras uzstādīja un vadīja Sporta skolas vecāko grupu audzēkņi. Visi aktivitāšu dalībnieki noslēgumā piedalījās loterijā, kurā izlozēja Sporta skolas draugu – dažādu Siguldas novada uzņēmumu dāvanu kartes.

Tāpat notika audzēkņu apbalvošana vairākās kategorijās: par labāko treniņu apmeklējumu, par lielāko rezultātu izaugsmi, par izciliem sportiskajiem rezultātiem aizvadītajā mācību gadā. Kopā tika apbalvoti 134 audzēkņi.

Arī treneriem tika teikts liels paldies par neatlaidību, entuziasmu un aizrautību, strādājot ar jaunajiem Siguldas sportistiem. Kā balvu treneri saņēma biedrības sagādātās mugursomas.

Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem bija pieejama piepūšamā atrakcija jautrai laika pavadīšanai. Tai bija neatslābstoša piekrišana visa pasākuma laikā. Plkst. 17.00 vecākiem bija iespēja piedalīties Zinaīdas Mūrnieces vadītajā elpošanas un CIGUN nodarbībā. Savukārt plkst. 17.30 visus pasākuma dalībniekus iepriecināja Siguldas Mākslu skolas Jauniešu pūtēju orķestris “Sudrabskaņa” ar muzikālu priekšnesumu. Liels paldies Mākslu skolai par Sporta skolas pasākuma atbalstīšanu!

Pasākuma noslēgumā tika apbalvoti arī paralēli notiekošo Siguldas Sporta skolas krosa sacensību uzvarētāji.

Pasākumu “Mēs esam sportā” atbalsta Siguldas novada pašvaldība, Siguldas Sporta skola, SIA “Siguldas Sporta Serviss”, Fischer slēpošanas trase, Poligons “Sigulda”, Siguldas Futbolgolfa parks, Klikk centrs, Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, LGK Atrakcijas, Mākslu skolai “Baltais flīģelis” un personīgi direktorei Jolantai Bimberei. Liels paldies arī Siguldas Sporta skolas audzēkņu vecākiem, kuri finansiāli atbalsta Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētos pasākumus.

Liels paldies kalnu slēpošanas trenerei Sandrai Melderei par pasākuma iemūžināšanu fotogrāfijās!