Skip to content

Siguldas Sporta skolas peldētājas piedalās  5. Latvijas jauniešu un junioru čempionātā

28.-30.aprīlī Ķīpsalas 50 m peldbaseinā norisinājās 5. Latvijas atklātais jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā, kurā vairāk kā 500 jauno peldētāju pēc olimpiskās  programmas sacentās par čempionu tituliem divās vecuma grupās un atklātajā ieskaitē. 

Jauniešu un junioru čempionāts pirmo reizi norisinājās pēc trīs dienu programmas ar priekšsacīkstēm un fināliem vakara sesijā. Atbilstoši sacensību nolikumam  sportisti rīta sesijā  sacentās par iespēju kvalificēties sacensību A un B finālam, kurā startēja astoņi labākie  peldētāji.

Siguldas Sporta skolu jauniešu grupā (2010.dz.g. un jaun.) pārstāvēja Poļina Pavlova (2010.), trenere Olita Viduce, un junioru grupā (2006.-2009.) Anete Anspoka (2009.),  trenere Andra Fridrihsone.

Anete Anspoka 100m uz muguras izcīnīja tiesības startēt B finālā, kur uzvarēja un kopvērtējumā izcīnīja 9. vietu ar jaunu personīgo rekordu 1:16.91. 50m uz muguras Anete nopeldēja 37.49 un ierindojās 27. vietā. Sacensību noslēgumā Anete  iekļuva 200m kompleksā peldējuma  finālā  un izcīnīja 6.vietu, uzlabojot personīgo rezultātu par 5 sekundēm- 2:48.35.

Poļina Pavlova izcīnīja 5.vietu 100 m brasa peldējumā, savukārt 50 m un 200 m brasa peldējumos viņai 4.vieta savā vecuma grupā.

Paldies sportistu vecākiem un Sporta skolai par atbalstu nozīmīgākajās sezonas sacensībās.

Sacensību rezultāti pieejami swimrankings.net sistēmā.