Skip to content

Aicinājums piedalīties Nakts peldējumā 2023

Šī gada 30.septembrī Siguldas Sporta centrā, jau tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem – Nakts peldējums, kura ietvaros Siguldas iedzīvotājiem un to viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, šogad Nakts peldējuma programma ir pielāgota mazākam dalībnieku skaitam (noteikts maksimālais skaits katrā grupā), vienlaikus piedāvājot vēl nebijušu izaicinājumu – dalību pusstundas peldējumā.

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziasti un ģimenes  (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 19.00-19.30;
  • Amatieru un tautas grupa  (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 19.45-20.15;
  • Sporta grupa  (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 20.30-21.00;
  • Pro grupa  (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 21.15-21.45.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS

Reģistrācija: naktspeldejums.lv Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu un Siguldas novada pašvaldības līdzfinansējumu