Skip to content

Siguldietis veiksmīgi cīnās starptautiskā 100 lauciņu dambretes turnīrā

No 21. līdz 27. augustam Prāgā notika starptautiskais 100 lauciņu dambretes turnīrs Golden Prague 2023. Turnīrā startēja 47 dalībnieki no 13 valstīm. Dalībnieki aizvadīja 8 cīņas pēc Šveices sistēmas. Apdomas laiks – 80 min.+ 1 min. par izdarīto gājienu. Siguldas Sporta skolas dambretists Renards Helfrehts (treneris Edgars Ratnieks) uzvarēja četrus pretiniekus, vienam zaudēja, trīs cīņas beidza neizšķirti. Ar 11 punktiem viņam dalīta 2.-7. vieta. Pēc papildu kritērijiem Renardam 7. vieta.
Uzvarēja FMJD lielmeistare Darja Tkačenko (Ukraina). Renarda turnīra ieguvums ir ne tikai izcīnītā augstā vieta, bet arī izpildīts FMJD meistara normatīvs (jāizpilda 3 reizes), paaugstināts personīgais FMJD reitings.