Skip to content

Bruno Bīnerts izpeld II sporta klases normatīvu!

13., 14. oktobrī Jelgavā, LBTU peldbaseinā, risinājās Latvijas kausa izcīņas otrais posms, kas pulcēja vairāk nekā 340 dalībnieku no visas Latvijas. Siguldas Sporta skolu pārstāvēja 10 sportisti!

Sporta skolas audzēknis Bruno Bīnerts (trenere S.Kalnišķe) pirmo reizi izpildīja II sporta klases normatīvu 100m brasa peldējumā, sasniedzot rezultātu 1:19.90. No meitenēm augstākās vietas ieguva Poļina Pavlova (trenere S.Kalnišķe) un Anete Anspoka (trenere A.Fridrihsone) abām 4. vieta, attiecīgi 100m brasa peldējumā un 100m uz muguras.

Savus personīgos rekordus laboja peldētāji Rafaels Velcis un Oskars Mikus Ermansons. Labu pieredzi liela mēroga sacensībās guva arī MT-4 grupas audzēkņi Undīne Bērziņa, Elza Grīnberga, Patriks Ļeonovs un Alberts Beinerts – visiem personīgie rekordi!