Peldētāji izcīna zeltu savās vecuma grupās!

29., 30.septembrī Rīgā, Daugavas Sporta namā, risinājās peldēšanas sacensības bērniem un jauniešiem “Līderis”. Pirmajā sacensību dienā visi dalībnieki sacentās 100 metru kompleksajā peldējumā. Starp 2013.gadā dzimušajām meitenēm uzvaru izcīnīja Siguldas Sporta skolas audzēkne Margarita Pavlova (trenere Selīna Kalnišķe).

Starp 2011.gadā dzimušajām jaunietēm uzvarēja Undīne Bērziņa, bet trešajā vietā ierindojās Elza Grīnberga (trenere Selīna Kalnišķe).

Starp 2010.gadā dzimušajām meitenēm trešo vietu izcīnīja Poļina Pavlova (trenere Selīna Kalnišķe).

Jau rakstījām, ka starp 2009.gadā dzimušajām jaunietēm uzvaru izcīnīja Anete Anspoka (trenere Andra Fridrihsone).

Otrajā sacensību dienā daudzi peldētāji ievērojami laboja savus personīgos rekordus! Treneres Andra Fridrihsones audzēkne Anete Anspoka kopvērtējumā savā vecuma grupā ieguva 2.vietu.

Arī jaunāko grupu MT-2 un MT-3 audzēkņi uzstādīja jaunus personīgos rekordus un ierindojās augstvērtīgo FINA punktu skalā, dalot 4., 5. Un 6. vietas.

Monta Mazīte uzsāka jaunu sezonu, izpildot 4.sporta klasi.

Uzsākot jauno sezonu, II sporta klases normatīvu 50m brīvajā stilā izpeldēja Sporta skolas audzēknis Rafaels Velcis

Apsveicam treneres ar audzēkņu veiksmīgajiem startiem!

Paldies vecākiem par atbalstu!