Skip to content

Siguldiešu starti Latvijas kausa badmintonā II posmā

Divdesmit pieci Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas jaunie sportisti divas dienas sacentās ar vairāk nekā 120 pretiniekiem no visas Latvijas FZ Forza jauniešu kausa otrās kārtas sacensībās badmintonā Valmierā.

Šoreiz sacensības notika nevis pa vecuma grupām, bet gam pa meistarība līgām – Dimanta līga, Zelta līga un Bronzas līga.

Nestartējot mūsu labākajiem spēlētājiem, kuri atgriezās no pasaules junioru čempionāta ASV, Dimanta līgā jaunietēm vienspēlēs Paulai Mackēvičai bronzas medaļa, Anete Priedniece un Leila Anna Siliņa attiecīgi sestajā un devītajā vietā.

Zelta līgā  vienspēlēs jauniešiem Renārs Kārkliņš ceturtajā, Kristaps Jegurs astotajā, Jaroslavs Aleksejevs devītajā, Daniels Kubliņs desmitajā, Gustavs Geiba trīspadsmitajā vietā. Dubultspēlēs jauniešiem Zelta līgā sudraba godalgas J.Aleksejevam un D.Kubliņam, ceturtā pozīcija R.Kārkliņam un Klāvam Geibam, astotā G.Geibam un K.Jeguram. Meitenēm Zelta līgā vienspēlēs Elizabete Ersta astotajā un Denīze Saukāne divpadsmitajā vietā.

Bronzas līgā zēniem vienspēlēs Marts Martijs Treijs astotais, Rodislavs Aleksejevs četrpadsmitais, Jēkabs Kalniņš divdesmit ceturtais. Meitenēm šajā līgā vienspēlēs Ksenijai Poluškinai tika bronzas medaļa, Megija Vaira Buša, Estere Strode, Jasmīna Veismane, Lorenca Paula un Šarlote Šnikvalde ierindojās attiecīgi sestajā, trīspadsmitajā, divdesmit piektajā, trīsdesmitajā un trīsdesmit trešajā vietā.

Dubultspēlēs meitenēm Bronzas līgā mūsējām pilns goda pjedestāls – pirmās E.Ersta/K.Poluškina, otrās Līva Feldmane/D.Saukāne, trešās E.Strode/M.V.Buša.

Jauktajās dubultspēlēs Zelta līgā otrajā vietā J.Aleksejevs/L.A.Siliņa, astotajā R.Kārkliņš/D.Saukāne.

Labi panākumi pašiem mazākajiem badmintonistiem: U11 vecuma grupā vienspēlēs Amēlijai Graudiņai (vēl U9 vecuma grupa) un Albertam Erelim sudraba medaļas. Maratam Zeļenkovam, Paulam Gustavam Grobiņam attiecīgi ceturtā un devītā vieta.