Skip to content

2012.gadā dzimušie puiši izcīna uzvaru Cēsu Kausā 2024

No 5. līdz 7.janvārim Cēsīs notika tradicionālais basketbola turnīrs “Cēsu Kauss 2024”. Siguldas Sporta skolu turnīrā pārstāvēja 2011. (U13) un 2012. (U12) gadā dzimušo puišu komandas.

Veiksmīgi turnīru aizvadīja Kārļa Večena trenētie U12 komandas puiši. Apakšgrupā tika izcīnītas divas uzvaras pret Smilteni (46:26) un Valmieru (40:31), zaudējums Juglas komandai (41:45). Tomēr, ņemot vērā pārējos rezultātus, mūsu puišiem 1.vieta apakšgrupā. Pusfinālā bija jātiekas ar Cēsu komandu, pret kuru tika izcīnīta pārliecinoša uzvara 51:31. Finālā pretinieki vēlreiz pagājušā gada šīs vecuma grupas spēcīgākā komanda valmierieši. Atkal pārliecinoša uzvara – 54:24, un uzvarētāju kauss siguldiešu rokās. Apsvaicam komandu un treneri Kārli ar pirmo nopietno panākumu! Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Teodors Baranovskis.

Labākā spēlētāja balvu saņem Teodors Baranovskis

Mazāk veiksmīgi šoreiz bija u13 komandas puiši (treneris Mareks Veics), kuriem apakšgrupā gan izdevās izcīnīt otro vietu, bet pusfinālā diemžēl zaudējums pret spēcīgo Pārdaugavas komandu 18:50. Spēlē par trešo vietu pretī stājās Cēsu komanda, cīņa līdz pat beigu svilpei ritēja līdzīga. Diemžēl pēdējo sekunžu zaudējums – 42:45. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Kristaps Caucis.