Skip to content

3.februārī notiks basketbola turnīrs U11 puišu komandām “Ziemas Kauss 2024”

Sestdien, 3.februārī, Siguldas Sporta skolas zālē tiks aizvadīts basketbola turnīrs U11 vecuma grupas puišu komandām “Ziemas kauss 2024”. Siguldas komanda uzaicinājusi piedalīties turnīrā Salaspils, Juglas un Cēsu puišu komandas. Pirmā spēle paredzēta plkst. 10.00. Komandas izspēlēs katra ar katru, tādā veidā noskaidrojot turnīra uzvarētāju. Turnīra organizēšanu iniciatore ir Sporta skolas basketbola trenere Ieva Apare.

Pēc trešās spēles notiks metienu konkurss. (Katra komanda izvirza 2x spēlētājus, kuri sacentīsies savā
starpā un tiks noteikts labākais turnīra metējs).
Metiena konkursa noteikumi:

  • Spēlētājs var izvēlēties mest trīspunktu metienus (3p.),
    pustālos (2p.) vai metienus no groza apakšas (1p.).
  • Met 1 minūti, uz tablo tiek skaitīti punkti.
  • Labākie 2x metēji (ar lielāko gūto punktu skaitu) tiek finālā un
    pēc 6. spēles izspēlē finālu.