Skip to content

Siguldas Sporta skolas Kalnu slēpošanas nodaļas audzēkņi izcīna tiesības startēt Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā

Ar prieku paziņojam, ka divi mūsu Siguldas Sporta skolas audzēkņi – Frīda Saļņikova un Pauls Pēteris Prancāns, kopā ar treneri Madaru Melderi, jau pavisam drīz dosies ceļā uz Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpiskajām spēlēm (YOG), kas norisināsies Dienvidkorejā. Gan Frīda, gan Pauls ir vienīgie sportisti, kas pārstāvēs Latviju kalnu slēpošanā. Latvijas kalnu slēpošanas komanda ceļā dosies 16. janvārī.

Frīda Saļņikova kopā ar treneri Madaru Melderi

Pauls Pēteris Prancāns

Pirmie starti 21. janvārī, kur abi sportisti piedalīsies supergiganta (SG) disciplīnā. 22. janvārī sacensības alpu kombinācijā (AC). 23.janvārī milzu slaloms (GS) sievietēm, bet 24.janvārī milzu slaloms (GS) vīriešiem. 25. janvārī abiem sportistiem starti slalomā (SL) un sacensības noslēgsies ar komandu sacensībām (Team Parallel) 26. janvārī.

Veiksmi, izturību un spēku sacensībās!