Skip to content

Siguldas U14 grupas vieglatlēti Latvijas čempionātā daudzcīņā

27.janvārī Valmierā notika Latvijas U14 čempionāts pieccīņā. 🇱🇻 Tajā startēja 6 treneres Jolanta Fogele daudzcīņnieki, sacenšoties 60m barjerskrējienā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un 800m meitenēm, bet 1000m zēniem.

KĀRLIS ROZE tikai par 10punktiem (kopā 1859p.) piekāpās bronzas medaļniekam, bet kas par cīņu līdz pēdējiem metriem 🤩 4.spēcīgākais Latvijas daudzcīņnieks!

ADRIANS ŠICS tāpat kā komandas biedrs laboja vairākus personīgos rekordus un izcilais 1000m skrējiens ļāva pakāpties uz augsto 9.vietu kopvērtējumā (1601p.)

Meitenēm kopsummā visveiksmīgāk nostartēja LEILA ŠTEINBERGA, kur 16.vieta no 44 daudzcīņniecēm (2052p.).

MILĒNA FREIMANE 33.vietā, savācot 1649 punktus, kas ir ļoti tuvu personīgajam rekordam. PAULAI JUMIĶEI veiksmīgi starti 60m/b, lodes grūšanā un augstlēkšanā, bet sliktās pašsajūtas dēļ uz starta 800m nestājās. EMĪLIJA DZENE, diemžēl, piedzīvoja traumu jau pirmajā disciplīnā – lai veiksmīga tikšana atpakaļ uz strīpas.🙏🏼

-Siguldas SS trenere Gunta Blūmiņa-