Skip to content

Treneres Solveigas Ziediņas audzēkne Elīza Pole izcīna zelta medaļu Latvijas čempionātā U18 vecuma grupā

9. un 10.februārī Valmierā Jāņa Daliņa vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 vecuma grupā. Siguldas Sporta skolas treneres Solveiga Ziediņas audzēknes Elita Tauriņa, Laura Petrovska un Elīza Pole guva šajās sacensībās labu pieredzi un sasniedza labus rezultātus.

Pirmajā dienā Elīza un Elita startēja 1500m distancē. Elīza Pole izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 4 :53,71 un saņēma Latvijas čempionāta bronzas medaļu, bet Elitai 8.vieta. Laura Petrovska 400m ar jaunu personīgo un Siguldas Sporta skolas rekordu 59,92sek arī ieguva bronzas medaļu.

Otrajā dienā visas trīs meitenes startēja 800m distancē. Elīza Pole sasniedza savu personīgi labāko rezultātu 2 :19,84 un laboja Siguldas sporta skolas rekordu un godam izcīnīja Latvijas čempionāta zelta medaļu. Laurai 5.vieta un Elitai 11.vieta nedaudz atpaliekot no saviem labākajiem sniegumiem. Paldies meitenēm par labi paveiktu darbu!

Trenere Solveiga Ziediņa