Skip to content

Ar Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pirmās komandas triumfu noslēdzies Latvijas klubu komandu 2024.gada čempionāts badmintonā

Pirmajās sacensību kārtās ar pārliecinošu rezultātu 5-0 SBK/SSS komanda pieveica RSP/RBS III un Liepājas komandas, pusfinālā ar 3-0 tika pieveikta BK Baloži/Top Media un finālā ar 3-1 uzvara pār RSP/RBS I komandu. SBK/SSS pirmās komandas sastāvā spēlēja un uzvaras guva Jekaterina Romanova, Anna Kupča, Madara Mackēviča, Liāna Lencēviča, Annija Rulle-Titava, Guntis Lavrinovičs, Didzis Gureckis, Serhii Marushchak un Artūrs Akmens.
SBK/SSS otrā komanda, kuras sastāvā spēlēja Teodors Kerimovs, Kristaps Jānis Gulbis, Uvis Raivis Kronenbergs, Nikola Muķiele, Karolina Pintšuk, Paula Mackēviča un Anete Priedniece, ierindojās piektajā vietā, un SBK/SSS trešā jauniešu komanda ar Danielu Kubliņu, Jaroslavu Aleksejevu, Klāvu un Gustavu Geibām, Megiju Vairu Bušu, Elizabeti Erstu, Līvu Feldmani, Lauru Lencēviču, Livetu Birzgali, Kseniju Poluškinu palika septītajā vietā B grupā.