Skip to content

Siguldai ZELTS, divi SUDRABI, divas BRONZAS Latvijas čempionātā distanču slēpošanā stafetēs!

2.martā Priekuļu biatlona trasē pavasarīgos laika apstākļos norisinājās Latvijas čempionāts distanču slēpošanā – stafetes brīvajā stilā.

Lieliski šis starts izdevās Siguldas Sporta skolas Lauras Lapiņas trenētajai S12 meiteņu komandai – Agnesei Dārziņai, Esterei Čirjevskai, Hertai Butkus, kuras spraigā cīņā izcīnīja 1.vietu. 🥇

S10 meiteņu komandai – Sofija Maculēviča, Marta Šnepa-Šnepe (abām trenere Laura Lapiņa), Gabriela Vanaga (treneris Raivis Zīmelis) 3.vieta, piekāpjoties Cēsu sporta skolas 1.komandai un Madonas sporta skolas komandai.

Arī V10 zēnu komandai (Olivers Paio, Eduards Vanags, Mihails Maculēvičs) veiksmīgs starts un šoreiz 4.vieta.

Trenere Laura Lapiņa pēc veiksmīgajām sacensībām: “Milzīgs paldies vecākiem par palīdzēšanu startā, finišā un maiņas koridoros un par uzticēšanos. Paldies Siguldas Sporta skolai par mums doto iespēju treniņus aizvadīt arī ārpus Siguldas. Kā arī liels paldies Kaspars Kārkliņš un Raivis Zīmelis par slēpju sagatavošanu! Ļoti ceru, ka mums būs iespēja vēl sagaidīt šīs sezonas 3.Latvijas Čempionāta posmu – garo distanci klasiskajā solī, jo klasiskajā solī esam trenējušies nopietni.”

Elites grupā 2.vietu izcīnīja Sporta skolas komanda, kurā slēpoja Bruno Bilāns (treneris Kaspars Kārkliņš), Rainers Paeglis, Sandijs Suhānovs (abiem treneris Raivis Zīmelis).

V16 grupā 3.vieta Siguldas komandai – Emīls Vanags, Justs Umblejs, Roberts Tolpežņikovs (treneris Kaspars Kārkliņš).

S18 grupā 2.vieta Siguldas komandai – Keita Marcinkēviča, Emīlija Grīnberga, Anete Salava (treneris Kaspars Kārkliņš).

Apsveicam jauniešus un trenerus ar lielisko startu!