Skip to content

Sporta skolas basketbolistu spēles šonedēļ

Jau pirmajā brīvlaika nedēļas dienā Siguldas Sporta skolā notika viena Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) spēle, kurā U14 grupas meitenes sacentās ar Cēsu komandu. Diemžēl siguldietes piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 36:64. Siguldietes arī svētdien, 10.martā, aizvadīja LJBL mājas spēli, kurā sīvā cīņā ar rezultātu 54:72 piekāpās BJBS Rīga/Centrs/TTP komandai. Jāatzīmē Līnas Lases un Paulas Mālnieces rezultatīvā spēle, attiecīgi gūti 22 un 18 punkti cīņā ar rīdziniecēm. Pret cēsniecēm rezultatīvākā bija Kristiāna Murāne – 14 punkti. Siguldas U14 meiteņu komandai drīzumā jāaizvada vēl viena spēle – ceturtdien, 21.martā, Rīgā pret BJBS Rīga/Centrs-2 komandu.

U15 puišu komanda

Ceturtdien, 14.martā, Siguldas Sporta skolā svarīgas spēles LJBL Superlīgā aizvadīs gan U15 (treneris Mareks Veics), gan U16 (treneris Kārlis Večens) puišu komandas, abas uzņems A.Kraukļa VEF komandas. U15 spēles sākums plkst. 12.00, U16 komandu spēle sāksies 13.30.

U16 puišu komanda

U15 puišu komanda nedēļas nogalē, 15.-17.martā, piedalīsies Baltic Best Basketball League (BBBL) kārtējā posmā, kas šoreiz notiks Rīgā. Gaidāmas interesantas spēles ar igauņu un lietuviešu komandām. Visu informācija par šīm spēlēm varat atrast šeit http://bbbl.info/league/u15/schedule/#mbt:225-303$p&0=1 .

Šonedēļ notiks arī LJBL Balcia mini kausa spēles U10 un U11 vecuma grupām. Siguldas U10 puišu komanda trenera Ēvalda Tukiša vadībā 13.martā dosies uz Madonu, savukārt U11 puišu komanda treneres Ievas Apares vadībā savas šī posma spēles aizvadīs 14.martā Rūjienā. Pirmo reizi Balcia mini kausā startēs arī Siguldas Sporta skolas U11 meiteņu komanda (trenere Lelde Bērziņa). Viņu spēles 14.martā notiks Juglā.

Sporta skolas U14 puišu komanda (trenere Ieva Apare) 17.martā plkst. 12.00 aizvadīs mājas spēli pret Aizkraukles komandu.

U14 puišu komanda