Skip to content

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U15 puišu fināls notiks Siguldā

No 26. līdz 28. aprīlim, Siguldā, Siguldas Sporta centrā, notiks Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U15 vecuma grupas fināls, kurā astoņu spēcīgāko kamandu vidū startēs arī Siguldas Sporta skolas puiši trenera Mareka Veica vadībā. Siguldieši regulārajā čempionātā 22 spēlēs izcīnījuši 15 uzvaras, kas turnīra tabulā komandu ierindoja 4. vietā.

U15 grupai fināla izspēlē astoņas Superlīgas stiprākās komandas tiek sadalītas divās grupās, kas izspēlēs katra ar katru, divām labākajām kvalificējoties pusfinālam. Sigulda ir A grupā kopā ar “Ventspils Spars”, “Mārupes NSS” un “BJBS Rīga/Jugla”. Ir zināmi jau grupu spēļu laiki, ar tiem var iepazīties www.basket.lv/u15-puisi-superliga-kalendars/. Siguldas Sporta skolai piektdien, 26.aprīlī, divas apakšgrupas spēles: plkst. 11.20 ar “Mārupes NSS”  un plkst. 15.20 ar “Ventspils Spars”. Sestdien rīta pusē risināsies trešās apakšgrupu spēles. Siguldiešiem plkst. 12.40 jāspēlē ar “BJBS Rīga/Jugla”. Sestdienas vakarpusē un svētdien notiks cīņas par vietām. Aicinām skatītājus atbalstīt Siguldas Sporta skolas basketbolistus!