Skip to content

Siguldietei Anetei Priedniecei bronzas medaļa

Starptautiskā turnīrā badmintonā jauniešiem ”Victor Latvia U17 2024” , kas iekļauts Eiropas reitinga turnīru seriālā un risinājās Liepājā, bronzas godalgas kopā ar rīdzinieci Madaru Gauri izcīnīja Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas spēlētāja Anete Priedniece. Jauktajās dubultspēlēs pārī ar Zviedrijas pārstāvi Muāzu Faridu Anetei dalītā piektā vieta, vienspēlēs dalītā septiņpadsmitā vieta. Pirmo reizi startējot šāda līmeņa sacensībās, siguldiešiem Jaroslavam Aleksejevam dalītā septiņpadsmitā vieta, Danielam Kubliņam dalītā trīsdesmit trešā vieta vienspēlēs jauniešiem un abiem kopā dalītā devītā vieta dubultspēlēs.

Sacensībās, kurās jaunieši sacentās arī vecuma grupās U13, U15 un U21, startēja vairāk nekā 120 jaunie badmintonisti no 10 valstīm. Vecuma grupā U21 Anetei Priedniecei kopā ar valmierieti Rolandu Bratčikovu zelta medaļas.  Tuvu goda pjedestālam – ceturtajā vietā vecuma grupā U15 bija Līva Feldmane un Denīze Saukāne (abas SBK/SSS) dubultspēlēs jaunietēm un piektie Jaroslavs Aleksejevs un Daniels Kubliņs dubultspēlēs U21 grupā.