Skip to content

Siguldietes devītās Eiropas čempionātā badmintonā

Ar dalītu devīto vietu sieviešu dubultspēlēs Eiropas čempionātu badmintonā Vācijas pilsētā Zārbrikenē noslēdza Siguldas badmintona kluba pārstāves Siguldas Sporta skolas absolvente Anna Kupča un Siguldas Sporta skolas trenere Jekaterina Romanova.

Pirmajā kārtā Latvijas badmintonistes divos setos uzvarēja Novēģijas pāri Mariju Kristensenu un Aimiju Hongu. Pirmajā setā dominēja mūsu spēlētājas, uzvarot ar 21:10. Otrajā sanāca ļoti līdzīga cīņa, Kupčai un Ramanovai uzvarot šoreiz ar 21:19.

Turpinājumā spēlē par iekļūšanu labāko astoņu pāru skaitā ar 6:21 un 10:21 nācās piekāpties turnīrā ar pirmo numuru izliktajām čempionāta favorītēm dānietēm Maikenai Fruergaardai un Sarai Thigesenai (23.vieta pasaules reitinga). Latvijas Badmintona federācija īpaši atzīmēja, ka Eiropas čempionātam kvalificējas tikai 28 dubultspēļu pāri, un tas ir nozīmīgākais Eiropas badmintona notikums, kurā piedalās visi augstākā līmeņa spēlētāji. J.Romanova un A.Kupča bija vienīgās Latvijas pārstāves turnīrā.