Skip to content

Sporta skolā notiks basketbola turnīrs

Sestdien un svētdien, 18., 19.maijā, Siguldas Sporta skolas zālē risināsies Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētais basketbola turnīrs “Siguldas Pavasara kauss 2024”, kurā piedalīsies U12 vecuma grupas meitenes un U14 vecuma grupas zēni. Šo turnīru finansiāli atbalsta Siguldas novada pašvaldība, tāpēc dalība uzaicinātajām viesu komandām ir bez maksas. Tiesnešu pienākumus turnīra spēlēs pildīs Sporta skolas Basketbola nodaļas audzēkņi, kuriem tā būs laba iespēja pārbaudīt savas tiesneša prasmes, attīstīt tiesāšanas iemaņas. Spēļu starplaikos notiks arī basketbola prasmju konkursi, kuros piedalīsies visi turnīra spēlētāji.

Paldies Siguldas Sporta skolai un Siguldas novada pašvaldībai par atbalstu turnīra organizēšanā. Basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem Siguldā, Sporta skolas Basketbola nodaļā trenējas vairāk nekā 160 bērni un jaunieši.