Skip to content

Tradicionālais pasākums “Mēs esam sportā” aizvadīts

5.jūnijā Fischer slēpošanas centrā notika Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu organizētais tradicionālais pasākums “Mēs esam sportā”, kuram finansējums tika gūts Siguldas novada pašvaldības pasākumu projektu konkursā.

Pasākuma laikā ikviens varēja iepazīties ar Siguldas Sporta skolas sporta veidiem, veicot nodaļu vecāko grupu audzēkņu sagatavotos uzdevumus, Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem tika piedāvātas aktivitātes piepūšamajā atrakcijā. Pasākuma dalībnieki, kuri veica visas fizisko aktivitāšu stacijas, piedalījās loterijā, kurai balvas ziedoja populāri fizisko aktivitāšu piedāvātāji Siguldas novadā: Siguldas Sporta centrs, Futbolgolfs, Atrakciju parks “Tarzāns”. Liels paldies Emīlijas Dzenes tētim Ingum Dzenim un firmai “Brāļa kebabs”, kurš pasākuma dalībniekus cienāja ar garšīgu kvasu.

Tradicionāli šajā pasākumā tika sveikti Siguldas Sporta skolas aizvadītā mācību gada izcilnieki, dāvājot Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības gādātās balvas. Tās saņēma vairāk nekā 150 Sporta skolas audzēkņi.