Skip to content

Divas siguldietes Latvijas izlases sastāvā startēs Baltijas U18 komandu čempionātā vieglatlētikā

7. martā Klaipēdā tiksies šī brīža spēcīgākie U18 sportisti, lai piedalītos tradicionālajā Baltijas U18 komandu čempionātā vieglatlētikā telpās. Latvijas izlases sastāvā iekļautas arī divas Siguldas Sporta skolas audzēknes: trīssoļlēcēja Dārta Auziņa (treneris Arnolds Strenga) un Kristīne Urtāne (trenere Solveiga Ziediņa), kura startēs 4 x 200m stafetes komandā. Iespēju startēt Baltijas U18 komandu čempionātā meitenes ieguva, pateicoties veiksmīgam staram Latvijas U18 čempionātam, kas februārī risinājās Kuldīgā. Dārta Auziņa tajā izcīnīja 1.vietu trīssoļlēkšanā, savukārt Kristīne Urtāne 300m distancē finišēja 2.vietā. Abas meitenes kopā ar Siguldas Sporta skolas audzēkņiem Krišjāni Salenieku un Matīsu Oto Filippovu izcīnīja arī Latvijas U18 čempionāta bronzas godalgas jauktajā 4x200m stafetē.