Skip to content

Atvērto treniņu vadīs Raimonds Feldmanis

Trešdien plkst. 15.00 @Raiņa parkā atvērto treniņu visiem interesentiem vadīs Latvijas vīriešu basketbola izlases treneris Raimonds Feldmanis, kurš Latvijas basketbola vēsturē iegājis kā pirmais treneris Nacionālās basketbola asociācijā (NBA).⛹️‍♀️⛹️

📱 Treniņš ar Raimondu Feldmani būs pieejams visiem interesentiem, iepriekš piesakot dalību pie R.R. fonds dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

🏀 Organizējot šādas aktivitātes, nodibinājuma R.R. fonds vāc līdzekļus, lai rastu iespēju bērniem ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem septembrī uzsākt treniņus basketbolā Siguldas Sporta skola, kā arī atbalstīt atsevišķus jau esošos Sporta skolas audzēkņus.

🏀 Atbalsta komplektā ietilps visi dalības maksu maksājumi un inventāra iegāde.