Skip to content

Veselīga un aktīva dzīvesveida nometne “Esi aktīvs Siguldā!”

“Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes bērniem ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros”

„Esi aktīvs Siguldā”

02.08.2021.

Un nometne var sākties.

Nometnes pirmo dienu iesākām ar aktīvu sporta nodarbību stadionā. Tika pilnveidota bērnu vispārējā fiziskā sagatavotība ar dažādiem uzdevumiem. Uzdevumi bija gan pāros, gan grupās, gan komandās, lai veicinātu bērnu komunikāciju vienam ar otru un spēju sadarboties ar saviem komandas biedriem.

Nometnes pirmās dienas pirmo daļu noslēdzot ar garšīgām pusdienām, uzņemot jaunus spēkus dienas otrajai daļai.

Dienas otrajā daļā dalībnieki spēlēja “Prāta spēles” un dažādas rotaļas

            Nometnes pirmā diena mums bija ļoti darbīga un sportiska. Bērni guva milzum daudz pozitīvas emocijas un smaidīgi, reizē arī noguruši devās mājās, kā pēc labi padarīta darba.

Nometni organizē biedrība “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība”  projekta“Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes bērniem ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā”” ietvaros.

Nometnes pedagogi: Olita Viduce un Jolanta Kaupe

Foto: Jolanta Kaupe