Skip to content

19.oktobrī svinēsim Jaunā sportista svētkus

Jau tradicionāli mācību gada sākumā Siguldas Sporta skola aicinās kopā visus SSG grupu audzēkņus, kuri šogad uzsākuši mācības Sporta skolā. Šajā mācību gadā nedaudz mainīsim pasākuma formātu, uzsvaru vairāk liekot uz pašu jauno sportistu prasmju un spēju demonstrēšanu, nevis Sporta skolas sporta veidu prezentēšanu.

Vēl pēdējo nedēļu turpinās jaunu audzēkņu uzņemšana Siguldas Sporta skolā. Jau tagad ir nokomplektētas divas SSG grupas Vieglatlētikas nodaļā (kopā 44 audzēkņi), divas SSG grupas Kalnu slēpošanas nodaļā (kopā 22 audzēkņi) pa vienai grupai Peldēšanas nodaļā Siguldā (21 audzēknis) un Peldēšanās nodaļā Inčukalnā (12 audzēkņi), Basketbola nodaļā (13 audzēkņi), Dambretes nodaļā (12 audzēkņi).

Vēl ir iespēja pieteikties mācībām Distanču slēpošanas nodaļas SSG grupā un Vieglatlētikas nodaļas SSG grupā Krimuldā.

Tātad – pasākums “Jaunais sportists 2023” notiks 19.oktobrī plkst. 18.00 Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Aicinām arī vecākus piedalīties pasākumā, atbalstot bērnus un startējot vecāku erudīcijas konkursā.

Pielikumā – informācija par pasākumu. Foto no pagājušā gada pasākuma.