Siguldas Sporta skola aicina potenciālos jaunos audzēkņus uz fiziskajiem testiem 27.augustā!

Siguldas Sporta skola nākamajam mācību gadam komplektē SSG (sākumsagatavošanas) grupas astoņās nodaļās: Badmintona, Basketbola, Dambretes, Distanču slēpošanas, Kalnu slēpošanas, Orientēšanās, Peldēšanas, Vieglatlētikas.

Līdz 23.augustam bērnu mācībām Sporta skolā varēs reģistrēt e-vidē, pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Iesniegumu var aizpildīt nepilngadīga bērna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji var vērsties Pakalpojumu centrā, Raiņa ielā 3, un Siguldas Sporta skolā.

Katram potenciālajam Sporta skolas audzēknim jāpiedalās fiziskajos testos. Pirmā testu diena notika jau 27.maijā. Otrā fizisko testu izpildes diena tiks organizēta 27.augustā plkst. 18.00 Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7A. Uz to jāierodas tiem pieteikumu iesniedzējiem, kuri nepiedalījās testos pirmajā fizisko testu dienā 27.maijā. Ja nav iespēja ierasties uz testiem 27.augustā, tad lūgums sazināties ar Siguldas Sporta skolu, lai vienotos par testu izpildes laiku.

Uzņemšana Sporta skolas SSG grupās notiek, ņemot vērā iesnieguma iesniegšanas laiku e-vidē, kā arī dalību fiziskajos testos. Grupām, kurās līdz 23.augustam būs saņemts nepietiekams iesniegumu skaits, no 26.augusta līdz 30.septembrim tiks organizēta papildus iesniegumu pieņemšana papīra formātā Sporta skolā, Gāles ielā 29.

Uzņemšanas nosacījumi SSG grupās:

NodaļaGrupaUzņemto audzēkņu dzimšanas gadsUzņemto audzēkņu skaits grupāUzņemšanas nosacījumi
BadmintonsSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
BasketbolsSSG2018.-2017.Līdz 19E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
DambreteSSG2018.-2016.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs
Distanču slēpošanaSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
Kalnu slēpošanaSSG2017.-2015.Līdz 12E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
OrientēšanāsSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
PeldēšanaSSG2018.-2017.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
VieglatlētikaSSG2017.-2016.Līdz 19E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos

Mācībām 2024./2025.mācību gadā tiks papildinātas arī nodaļu MT-1 līdz MT-4 grupas, ja kādā no grupām būs brīva vieta. Šajā gadījumā bērns tiks uzņemts pēc kontrolnormatīvu izpildes. Sākot no MT-5, grupas var tikt papildinātas ar izglītojamiem pēc kontrolnormatīvu un rezultativitātes kritēriju izpildes, kā to nosaka MK noteikumi Nr. 885 no 21.12.2021.

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu un fiziskajiem testiem pieejama tīmekļa vietnē www.siguldassportaskola.lv vai Siguldas Sporta skolā pa tālr. 22022898.