Skip to content

Sezonas pirmajās sacensībās siguldiešiem medaļas

Siguldas Sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi aizvadījuši sezonas pirmās sacensības, sestdien, 14.septembrī startējot Rēzeknē sacensībās “Olimpiskais gars” āra peldbaseinā!

Siguldieši kopā izcīnīja 5 medaļas. Divas 1.vietas izcīnīja ANNA ALEKSANDRA FOGELE – 50m brīvajā stilā (rez.36.02s) un 50m tauriņstilā (rez.42.46s).

Sudraba un bronzas medaļas izcīnīja MONTA MAZĪTE 50m tauriņstilā (rez. 43.74s) un 50m uz muguras (rez.44.23s). Bronzas medaļa DĀRTAI EZERIŅAI 50m brasa peldējumā (rez. 50.38s). Treneres Selīna Lāpāne un Ieva Ozoliņa!

II sporta klases normatīvu 50m brīvajā stilā pirmo reizi izpildīja Elza Grīnberga ar rezultātu 32.89s.

Ceturtās vietas ieguva Monta Mazīte, Elza Grīnberga, Kristers Rozentāls, Undīne Bērziņa! Jaunus personīgos rekordus sasniedza Adrians Lapiņš, Jēkabs Grants, Edvards Pumpurs, Valters Dāboliņš, Gusts Bērziņš, Asnāte Bērtiņa, Kate Andersone, Dārta Jankeviča, Klāvs Pucurs, Alberts Pumpurs.