Vieglatlētika
Otrdiena, 26 Jūnijs 2018 15:09

21.jūnijā Lowicā risinājās 12.Starptautiskās Bērnu spēles vieglatlētikā, sacenšoties Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Ungārijas un Slovākijas valstsvienību izlašu sportistiem. Latvijas izlases sastāvā bija pieci Siguldas vieglatlēti.

2005.g.dz.meitenēm trešo gadu pēc kārtas 600m startēja MARTA BALANASA, arī šoreiz kāpjot uz goda pjedestāla - personīgais rekords 1:42,66 un bronzas medaļa!

2005.g.dz.zēniem otro gadu 300m sprintā veiksmīgi startēja ARTIS PODZIŅŠ, šoreiz gan nedaudz atpaliekot no personīgā rekorda, tomēr ar rezultātu 41,40s pietika 3.vietai un bronzas medaļai! RŪDOLFS LASMANIS kriketa bumbiņu spēja aizmest 61m tālumā, ne tikai sasniedzot peronīgo rekordu, bet arī izcīnot bronzas medaļu! EMĪLS BANGEVICS augstlēkšanā sekmīgi pārvarēja 1,50m augstumā novietoto latiņu, izcīnot dalītu 4.-5.vietu.

2006.g.dz.zēniem otro reizi 1000m uz starta devās JĀNIS STŪRĪTIS. Pagājušā gada 5.vietu, spītējot +35 grādu karstumam, nomainīja pret personīgo rekordu, distanci veicot 3:11,14 un izcīnot bronzas medaļu!

Kopumā Latvijas izlases sportisti izcīnīja 26 medaļas: 1 zelts, 9 sudrabi un 16 bronzas.

-SSS vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-

Sacensību laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli tiks izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv , Siguldas Sporta skolas tīmekļa vietnē www.siguldassportaskola.lv, kā arī Siguldas Sporta skolas kontā sociālajā tīklā Facebook.

Pārzinis: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150;

Datu apstrādes nolūki: informācijas atklātības nodrošināšana un sabiedrības informēšana.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Siguldiešiem piecas medaļas Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā

Siguldieši izcili startē Jelgavā!

Ceturtdien notiks Siguldas novada skolu atklātās sacensības vieglatlētikas trīscīņā

Vieglatlētikas ziemas sacensību sezonu noslēdzot

Medaļu raža Latvijas čempionātā vieglatlētikā U18 un U20

Siguldiešiem divas medaļas "Sportland Kausa" I posma sacensībās

13.decembrī notiks vieglatlētikas sacensības jaunākajām vecuma grupām

Latvijas čempionātā krosā

TRĪS MEDAĻAS STARPTAUTISKAJĀS BĒRNU SPĒLĒS!

Latvijas vieglatlētikas čempionātā U-18, junioriem

SIGULDAS U16 VIEGLATLĒTIEM 7 MEDAĻAS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ!

Vieglatlētu panākumi sacensībās Jēkabpilī, izpildīti Latvijas čempionāta normatīvi

Siguldieši ar panākumiem startē Rīgas jaunatnes neistarsacīkstēs vieglatlētikā

Tradicionālās vieglatlētikas sacensības "Siguldas Pavasaris 2017" aizvadītas

Vieglatlētu sasniegumi sacensībās Jēkabpilī