Skolu sports
Otrdiena, 18 Septembris 2018 20:42

Septembrī ar lielu jaudu  turpinās skolu sporta sacensības un pasākumi starp Siguldas novada skolu klasēm. Pirmajā septembra nedēļā, ar sportiskām novada aktivitātēm iepazinās visa novada 1.klases skolēni, bet otrajā nedēļā spēkiem mērojās un priecīgi un aktīvi pavadīja laiku 7.-9. un 10.- 12. klašu kolektīvi.

Pateicoties burvīgam rudenim, sporta pasākumi notika Siguldas pilsētas stadionā. 13.septembrī tikās 29 klašu kolektīvi 7. - 9.klašu grupā un 14. septembrī – 17 10. - 12. klašu kolektīvi. Katrs skolēns veica trīs uzdevumus – atspoles skrējienu, tāllēkšanu no vietas, kombinēto stafeti. Klašu komanda izskrēja stafeti, kurā piedalījās četri zēni un četras meitenes. Klases izvēlētais kapteinis izpildīja savu uzdevumu. 7.-9. klašu kapteiņiem bija divi uzdevumi- šautriņu mešana un “tangrama” salikšana, 10.-12. klašu kapteiņus sagaidīja salīdzinoši grūts uzdevums - piramīda jāpārliek no viena punkta uz otru, atbilstoši nosacījumiem. Un pašā noslēgumā tika izdalīti erudīcijas jautājumi, uz kuriem atbildēja visa klase kopā.

Labākās 7.klases:

1.Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.c

2. Siguldas Valsts ģimnāzija 7.b

3. Allažu pamatskola 7.

Labākais kapteinis Mores pamatskola Jānis Krastiņš

Labākās erudīcijas klases Siguldas pilsētas vidusskolas 7.b un Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b

Labākās 8.klases:

1. 1.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.b
  2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.a
  3. 3.Siguldas Valsts ģimnāzija 8.c

labākais kapteinis Siguldas 1.pamatskola . 8.a klase Edgars Zoltners

Labākā erudīcijas klase Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klase

Labākās 9. klases:

1. 1.Siguldas pilsētas vidusskolas 9.klase
  2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 9.b
  3. 3.Allažu pamatskola 9.klase

Labākasi kapteinis Sigulda Valsts ģimnāzijas 9.a Paulis Janovs un Siguldas pilsētas vidusskolas 9.klases Markus Danieks

Labākā erudīcijas klase Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.a

Labākie 10. -12. klases

1. 1.Siguldas pilsētas vidusskola 10.b
  2. 2.Siguldas Valsts ģimnāzija 12. d
  3. 3.Siguldas pilsētas vidusskola 12. klase

Labākā kapteine Anna Marta Štica Siguldas pilsētas vidusskola 10. a

Paldies jauniešiem par dzīves prieku un aktivitāti. Paldies Siguldas novada sporta pedagogiem par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Nākošais Siguldas novada skolu pasākums notiks 21. septembrī. Oilmpiskās dienas 2018 ietvaros sportos Siguldas novada skolu visas 3.-4. klases, kopumā gandrīz 500 skolēni un vēl vairāk kā 700 Siguldas novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi.

Atgādinājums visiem, kuri vēlās skriet Siguldas pusmaratonā. Iespēja bez maksa pieteikties visiem novad izglītības iestāžu audzēkņiem – bērnu, 5 km un 10 km skrējienā. https://www.sportlat.lv/sacensibas/1200/siguldas-berniem-un-jauniesiem-siguldas-pusmaratons-2018/saraksts

Informāciju sagatavoja Siguldas Sporta skolas direktora vietniece Karīna Putniņa

Aicinām brīvprātīgos XCO "Siguldas kauss" UCI C2 2018 sacensībām

1.klašu sporta pasākums “Sportiņš- mans jaunais draugs! “